LV
Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

Zvani: 80002050

Kategorijas


Tehnikas remonts un apkope


            Protams, gluži tāpat kā zobus var labot tikai tad, kad tie sāp, arī printeri var labot, kad tas salūzis. Taču mūsu komandas gadiem uzkrātā pieredze skaidri pierāda pretējo - ja iekārtai tiek veiktas regulāras tehniskās apkopes, tad tās darba mūžs vairākkārtīgi paildzinās. Vairums mūsu klientu šo pakalpojumu jau izmanto, jo ir pārliecinājušies, ka tas ļauj ietaupīt, kā arī uztraukums, ka Jūsu vecais labais printeris kādu dienu pirms svarīgā dokumenta printēšanas varētu to nedarīt, krietni samazinās.

             Ir nācies saskarties ar situāciju, ka klienta printeris ņem vairākas lapas uzreiz vai arī sprūst printerī. Pēc aicinājuma šim printerim veikt apkopi, dzirdam atbildi: „Nekas, nekas. Ne pirmo dienu viņš man tā. Var pieciest”. Ar nožēlu jāatzīst, ka pēc neilga laika no šī printera atvadījāmies, un to nācās utilizēt.

            Lai Jūsu printerim dzīvesstāsts būtu gaišākās krāsās, ar prieku to uzņemsim savā apkopto printeru pulkā! Smaidīgs meistars ieradīsies norunātajā laikā, norunātajā vietā. Iekārtas tiks izjauktas un diagnosticētas, iztīrītas un ieeļļotas, kā arī saskrūvētas atpakaļ turpat, Jūsu ofisā. Ja darbs uz vietas nebūs paveicams un printerim būs nepieciešams mūsu servisa apmeklējums, tad uz remonta laiku to aizstāsim ar līdzvērtīgu maiņas iekārtu, lai Jūsu drukas darbi nerimtos ne mirkli. Pareizi, tieši tik vienkārši!
         
Pieteikt remontu           
Tātad, lai pieteiktu printera remontu vai apkopi, spiediet uz augstāk redzamās pogas un aizpildiet pieteikumu, vai arī zvaniet savam klientu menedžerim, kurš vienmēr ar prieku palīdzēs.
 Visu printeru uzticamais draugs un palīgs,
SIA „BBTC GROUP”
nonstop

Iepirkumu grozs

Preces grozā: 0


Pēdējā pievienotā:
Grozs ir tukšs.


Summa: 0.00 EUR

Salīdzināt

Pievieno preces salīdzināšanai

Salīdzināt

Iepērkam

Iepērkam dažādu ražotāju kārtridžus

Uzzināt vairāk

Kategorijas

Par mums

SIA, BBTC GROUP ir visstraujāk augošākais uzņēmums nozarē, kas ieguvis klientu uzticību un lojalitāti augstās kvalitātes standartu dēļ. Kārtridžu uzpilde, biroja tehnika un kancelejas preces ir tikai daļa no plašā sortimenta, ko piedāvā SIA, BBTC GROUP. Uzzināt vairāk

Iepērkam

Iepērkam dažādu ražotāju kārtridžus Uzzināt vairāk

Kontakti

Tel.: 8000 20 50

E-pasts: birojs@bbtc.lv

Adrese: Mūkusalas iela 41b, Rīga, LV-1004