LV
Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

Zvani: 80002050

Kategorijas

Izmest un piesārņot, vai saudzēt un ietaupīt? 
 
       Cik tas būtu dārgi un dabai ne draudzīgi, ja mēs savam auto degvielu, katru reizi pirktu kopā ar visu benzīna bāku. Tik daudz izniekota materiāla un nevajadzīgas izšķērdības. Tieši tāpat printerim toneri varam iegādāties, katru reizi nepērkot jaunu kārtridžu. Risinājums vienkāršs – kārtridžu uzpilde!
Gadu gaitā mūsu uzkrātā pieredze ļauj nodrošināt kvalitatīvu kārtridžu uzpildi un apmierināt pat visprasīgāko klientu vajadzības. Neietaupot uz izejmateriāliem, rezultātā esam ieguvuši augstāko kvalitāti, kas arī ir pamats mūsu klientu lojalitātei.
 
       Kvalitatīvas uzpildes process ir sarežģīts un prasa gadiem uzkrātas zināšanas un pieredzi. Kvalificēts meistars kārtridžu izjauc un konstatē tā tehnisko stāvokli. Kārtridžs, speciālā iekārtā, tiek rūpīgi attīrīts no vecā tonera un tiek nomainītas nolietojušās detaļas. Tās tiek mainītas, lai garantētu kvalitāti, ekvavilentu oriģinālajam kārtridžam. Tad ir pienācis laiks tonera uzpildei. Katram kārtridžam tonera daudzums ir citādāks, tādēļ toneris pirms tam tiek fasēts, atbilstoši oriģinālā kārtridža tonera svaram. Kad uzpilde ir veikta, kārtridžs tiek sakomplektēts atpakaļ un testēts, lai pārliecinātos par uzpildes kvalitāti. Tikai tad, ja testa izdrukā tiek konstatēts, ka kvalitāte ir atbilstoša oriģinālajam kārtridžam, tas tiek sūtīts uz fasēšanu. 
 
       Fasēšanā kārtridžs tiek iepakots „airbag” iepakojumā, kas nodrošina tā aizsardzību pret triecienu un mitrumu, kā arī kartona kārbā, uz kuras ir uzlīme ar informāciju par kārtridžu. Klients, uzpildes datums un laiks, kārtridža modelis un tā krāsa, kā arī unikālais kārtridža ID numurs.
         
Pieteikt uzpildi           Visu kārtridžu uzticamais draugs un palīgs,
SIA „BBTC GROUP”
nonstop

Iepirkumu grozs

Preces grozā: 0


Pēdējā pievienotā:
Grozs ir tukšs.


Summa: 0.00 EUR

Salīdzināt

Pievieno preces salīdzināšanai

Salīdzināt

Iepērkam

Iepērkam dažādu ražotāju kārtridžus

Uzzināt vairāk

Kategorijas

Par mums

SIA, BBTC GROUP ir visstraujāk augošākais uzņēmums nozarē, kas ieguvis klientu uzticību un lojalitāti augstās kvalitātes standartu dēļ. Kārtridžu uzpilde, biroja tehnika un kancelejas preces ir tikai daļa no plašā sortimenta, ko piedāvā SIA, BBTC GROUP. Uzzināt vairāk

Iepērkam

Iepērkam dažādu ražotāju kārtridžus Uzzināt vairāk

Kontakti

Tel.: 8000 20 50

E-pasts: birojs@bbtc.lv

Adrese: Mūkusalas iela 41b, Rīga, LV-1004